אודות

יוסף קאלימי

יוסף קאלימי

יקל בניית אתרים והשקעות  מיסודו ובבעלותו של יוסף קאלימי שואף למתן ערך גבוה לכם לקוחותינו היקרים , ולמנף אתכם ואת עסקכם למקום טוב יותר . כמו כן מבקשים ומייחלים לממש את חזוננו העסקי שלשמה הקמנו חברה זו – לקוחות מרוצים

יקל בניית אתרים והשקעות  צוות של בוני אתרים מנוסה צעיר ודינאמי , מומחים בתחומם , יתרון המבטיח לכם לקוחותינו היקרים אתר חזק יציב ואיכותי , תמיכה לאורך כל היום וכל השנה ומעל הכל נועד לשרת אתכם – לקוחותינו היקרים לנו.

אנו מאמינים שהזמן של לקוחותינו יקר ולכן אם רציתם לבנות אתר אינטרנט , דף נחיתה , עמוד עסקי בפייסבוק חנות או אתר מותאם מובייל – יש לכם על מה לבנות !!!! יקל בניית אתרים והשקעות  נועד למענכם ובשבילכם !!!

יקל בניית אתרים והשקעות  מירב פתרונות לאינטרנט : כאן תמצאו כמעט כל הדרוש לעסק , כאן מירב שירותים בטכנולוגיות מובילות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים , גם לחברות קטנות ובינוניות וגם לבעלי מקצוע חופשיים.  החל מרכישת הדומיין ,איחסון האתר , עיצוב האתר, וכלה בבניית האתרים עצמם : אתרים רגילים בטכנולוגיות רגילות והידועות כגון HTML ( קוד סגור ) ובדגש אתרים על גבי מערכות ניהול תוכן כ WORDPRESS ודומייהם (קוד פתוח ) הכל תוכלו למצוא כאן.

זאת עליכם לדעת – בניית אתרים מוצלחת נמדדת ביכולותיו של האתר לבלוט באופן מיוחד ומשמעותי מעל האתרים האחרים המתחרים על אותה משבצת בתחומים רבים ומגוונים . יקל בניית אתרים והשקעות  מפעילים ומשווקים מערכות שונות פתרון המבטיח ללקוח אפשרויות בחירה מגוונות . אנו שמים דגש על כל שלב בתהליך בניית אתרים , החל משלב איפיון האתר ועד הפיכתו לנגיש מענין רלוונטי, וזאת על מנת לקדם ולהוביל אותו הכי גבוה שאפשר והיעוץ שלנו כבר אמרנו ….חינם….

כחלק משירותינו לקהילה מאידך וללקוחותינו בפרט אנו מתמחים בכתיבה שיווקית ובכתיבת מאמרים לאתרים שאנו בונים ובנוסף נותנים שירותי צילום אם זה בתמונות או בוידיאו הכל לטובת הלקוח כבר אמרנו ??…

לתשומת לבכם רבותי היקרים – בשלבי הקמת אתר אינטרנט יש חשיבות גבוהה לבחירת הכלים עליהם מבוססת בניית האתרים –  הכנה נכונה,  שרתים מהירים , טכנולוגיה בעלת מוניטין וותק ויציבות,  גיבוי, וניטור 7X24X365 הם כלים שמקנים יתרון לאתר מעל אתרים אחרים.

יקל בניית אתרים והשקעות  שואפים למתן מוצר / שירות יחודי ומעולה שישרת אתכם בנאמנות ובצורה אופטימלית יום ,יום שנה אחר שנה. אנו עובדים עם כל המגזרים בהם בעלי מקצוע חופשיים בעלי עסקים קטנים ובינוניים וכן חברות ארגונים ועוד ועוד.

בנוסף לבניית אתרי תדמית, דפי נחיתה ,עמ’ עסקי בפייסבוק ,המרות למובייל ,חנויות וירטואליות בכל גודל ולכל מטרה, אנו מיעצים ונותנים טיפים לקידום העסק ברשתות החברתיות והמדיה הדיגיטלית חיבור לגוגל אנליטיקס ועוד. הרי אמרנו כבר שאתם חשובים לנו ושמחים בהצלחתכם לא ?
אתר הנבנה באמצעות יקל בניית אתרים והשקעות  הינו צעד המבטיח צמיחה של העסק . אומנם בניית אתר אינטרנט אינה מהווה היום רק צעד שיווקי ופרסומי, ואינה נועדה רק כדי להפיץ את העסק שלכם בקרב אלפי הגולשים, אלא בניית אתר היא צעד משמעותי שמאפשר לעסק שלכם ליצור לעצמו תדמית מסוימת ואתר אינטרנט מהווה מעין “מכשיר קשר” או יותר מדויק “כרטיס ביקור”המקשר בין הלקוחות לעסק שלכם. לבניית אתר המותאם לצרכים ולתקציב העסק שלך יקל בניית אתרים והשקעות  הוא הכתובת. התהליך של בניית אתר אינטרנט אינו עשוי ממקשה אחת, והוא תהליך דינאמי שמשתנה בהתאם לסוגי האתרים, למטרות האתרים ולקהל היעד של העסקים. ברור לכולם שבניית אתר אינטרנט של גן אירועים לדוגמא תהיה שונה מתהליך בניית אתר אינטרנט של מוסד אקדמי . בניית אתר אינטרנט יעילה ומקצועית אינה מסתיימת עם העלאת האתר לרשת, והיא תהליך מתמשך שחייב לכלול בתוכו פעולות כמו עדכון תכנים באתר, קידום אורגני של האתר, ו/או קידום ממומן של האתר, מיטוב מתמשך של תוכן האתר ומבנה האתר, וניתוח של הביצועים השונים באתר. קהל הלקוחות כבר מספיק נבון ומבין ששירות של בניית אתר אינטרנט אינו מספיק ויש צורך להיעזר בחברה המציעה מגוון רחב של פתרונות אינטרנט כמו בניית אתר אינטרנט, כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, קידום אתרי אינטרנט, שיווק אתרי אינטרנט ועוד. ולכן אנו רואים היום יותר ויותר חברות המציעות סל שלם של פתרונות אינטרנט ולא שירות ספציפי בודד שאין לו קיום ללא האחים שלו.

יקל בניית אתרים והשקעות  רוצים לקוחות מרוצים . בניית האתר באמצעותנו מבוצעת על ידי גורמים מקצועיים ואנו לוקחים בחשבון את תאימות האתר לכל הדפדפנים תוך התאמה מירבית למנועי החיפוש ואופטימיזציה מלאה לאתר בכדי שיהיה נוח לקידומו ושיווקו במידת הצורך בעתיד  . בניית האתר באמצעות יקל בניית אתרים והשקעות  משתלמת היום יותר מתמיד היות והאתר הנבנה באמצעותנו על ידי בעלי מקצוע דבר המאפשר חשיפה לכמות אינסופית ללקוחות אינסופיים.

אנו מזמינים כל אחד וכל אחת להכנס אלינו ולהינות מחוויה מעולם אחר ואל תשכחו לשאול על הקופונים שלנו…

רוצים להתענין בחבילות שלנו ? רוצים יעוץ ? יש לכם שאלה ? הפסיקו לחפש או להתלבט !! התקשרו עכשיו אבל עכשיו !!!  וקבלו עסקה במחיר המשתלם בישראל !

רוצים מתנה, עוד לא התקשרתם ?
039312739  או 0544304613

יוסף וצוות יקל בניית אתרים והשקעות