המרכז הישראלי לבניית אתרים ואפליקציות יוסף קאלימי

בניית אתרים בוורדפרס

כיום, כל העסקים וכל נותני השירותים תרים אחר נוכחות ברשת. אחת הדרכים ליצור נוכחות ברשת היא לרכוש שירות של בניית אתרים בוורדפרס.

צריכים אתר משלכם ותוהים מה זה אומר לעשות בניית אתרים בוורדפרס? אם כן, המאמר הזה יעשה לכם סדר.

וורדפרס הינה מערכת לבנייה וניהול של אתרי אינטרנט. קיימות מגוון אלטרנטיבות שמהוות גם הן פלטפורמות לבנייה וניהול אתרים ולרב מדובר במערכות סגורות שנבנו על ידי חברות עסקיות אשר גובות תשלום קבוע עבור השימוש בהן.

כאשר בוחרים לעשות בניית אתרים בוורדפרס זה אומר שבונים לכם את האתר על מערכת פתוחה וחינמית שנגישה לכל דורש בכל מקום ובכל שעה.  גם אם אינכם מתכנתים אתם יכולים להכנס למערכת הניהול של וורדפרס ולעדכן את האתר שלכם באופן פשוט יחסית. מערכת הניהול של וורדפרס היא ידידותית מאוד ומתפתחת כל הזמן, ניתן לעדכן תכנים, להעלות תמונות, להעלות סרטוני וידאו, להוסיף עמודים לאתר ועוד בקלות ובפשטות וכל זה בחינם לחלוטין.

איך מתחילים ועל מה משלמים?

כדי ליצור אתר בוורדפרס כדי למצוא חברה שמציעה שירות של בניית אתרים בוורדפרס. הבנייה הראשונית של האתר מצריכה ידע מקדים כיוון שיש לעשות שימוש בפונקציות מתקדמות יחסית כדי ליצור לכם אתר במבנה המסוים שתבקשו. מבחינת הנראות החיצונית של האתר תוכלו לבחור בתכניות גרפיות מוכנות שזמינות ברחבי האינטרנט או לשלם עבור שירותי גרפיקה וליצור תבנית גרפית משלכם.

את הגרפיקה, המבנה, הפונקציונאליות והתכנים יעלו עבורכם באותה חברה בה תבחרו לעשות בניית אתרים בוורדפרס וגם יסייעו לכם להתחבר לממשק הניהול של המערכת בו תוכלו לעדכן את האתר כאוות נפשכם. לאחר מכן תצטרכו לשלם עבור אחסון של האתר ותצטרכו לרכוש דומיין. המתכנת יחבר את האתר לדומיין שרכשתם ויעלה אותו אחסון בחוות השרתים לה תשלמו. כעת האתר שלכם זמין ברשת ועל ידי הקשת כתובת האתר (הדומיין) תוכלו להגיע אליו.

קידום האתר

בניית אתרים בוורדפרס מכילה בתוכה יתרון נוסף והוא הקידום של האתר. האינטרנט מוצף באתרים שונים ומשונים וכדי שהאתר שלכם יבלוט וימשוך אליו לקוחות פוטנציאליים חשוב מאוד לקדם אותו. מערכת הניהול של וורדפרס מאפשרת ליצור תשתית לקידום בסיסי ברשת. יש להזין את מילות המפתח הרלוונטיות לתחום העיסוק שלכם וכן ליצור אזכורים למילים אלו בתוך דפי האתר. פונקציית הקידום הבסיסי של וורדפרס זו התחלה טובה כדי לקדם את האתר בצורה מקצועית בהמשך ולהביאו למקום בולט במנועי החיפוש העיקריים ברשת.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה