המרכז הישראלי לבניית אתרים ואפליקציות יוסף קאלימי

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור הבסיסי ביותר שעסקים מחזיקים בו. בעבר רק עסקים וארגונים גדולים יכלו להרשות לעצמם לבנות אתר אינטרנט אך כיום, הקדמה והטכנולוגיה השתפרה פלאים והביאה לירידה משמעותית בעלויות של בניית אתר אינטרנט.

בניית אתרי וורדפרס זו אחת מהשיטות הנפוצות ביותר לבנות אתר אינטרנט. וורדפרס הינה מערכת טכנולוגית המהווה פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט בחינם וללא דמי שימוש בפלטפורמה עצמה. העלות העיקרית היא זמן העבודה של המתכנת שבונה את האתר וכמובן עלויות נלוות כמו תבנית גרפית, רכישת דומיין ואחסון לאתר.

איך עושים את זה?

ישנם מספר שלבים עיקריים כאשר רוצים לעשות בניית אתרי וורדפרס. תחילה יש לעשות אפיון לאתר, לאחר מכן יש לבחור את הגרפיקה, בשלב הבא מתבצעת בניית האתר ולאחר מכן מבצעים חיבור לדומיין ולאחסון ורק אז האתר עולה לאוויר. במרבית המקרים התהליך עשוי לקחת בין מספר ימים  למספר שבועות, בהנחה ואתם מספקים את כל החומרים בזמן.

אפיון האתר

בניית אתרי וורדפרס מתחילה בתהליך של אפיון. בשלב זה עליכם להחליט מה תרצו שיופיע באתר האינטרנט שלכם, לבחור את העמודים עצמם ואת המבנה עצמו. עמודים לדוגמה הם עמוד אודות שמתאר את פועלכם, עמוד צור קשר שמציג את האופנים בהם הלקוח יכול לתקשר אתכם, עמוד שירותים בו תפרטו אודות הצעותיכם העסקיות, קטלוג מוצרים אם יש לכם מוצרים למכירה, עמוד ממליצים זהו עמוד שמסייע מאוד ללקוחות להכיר אתכם ולתת בכם יותר אמון, עמוד גלריית תמונות כי אין טוב ממראה עיניים וכדומה. כעת עליכם לכתוב את התכנים לאתר, טקסט לכל עמוד לרבות בחירה של תמונות וסרטוני וידאו שתרצו שיופיעו.

גרפיקה

לאחר שאפיינתם את הדרישות והמבנה של האתר יהיה עליכם לבחור את הגרפיקה. בניית אתרי וורדפרס מאפשרת גם שימוש בתבניות גרפיקה מוכנות, חינמיות או בתשלום וכמובן גם בגרפיקה ייחודית שגרפיקאי מקצועי יבנה עבורכם ולפי בקשתכם.

בניית האתר

בשלב זה המתכנת שאמון על בניית אתרי וורדפרס יכנס לפלטפורמה של וורדפרס ויבנה את האתר עבורכם. הוא יצטרך להטמיע את הפונקציונליות שבחרתם, להקים את העמודים שאפיינתם, למקם את הטקסטים ואת התמונות וכמובן כל זה בתוך הגרפיקה המסוימת שהחלטתם להטמיע באתר.

חיבור לדומיין ולאחסון

בשלב הבא יהיה עליכם לרכוש דומיין שזה בעצם שם האתר אותו הגולשים יצטרכו להקיש כדי להגיע לאתר האינטרנט שלכם ולשלם עבור אחסון. בחברות רבות השירותים הללו כלולים בעלות של בניית אתרי וורדפרס ומיד לאחר שהאתר יחובר לדומיין ויעלה לחוות אחסון הוא יהיה זמין ברשת ותוכלו להכנס אליו בכל עת ומכל מקום.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה