הקמת עסק אינטרנטי מניב – החיבור שלך לעסק

למה אתה עושה את זה? למה אתה רוצה עסק אינטרנטי מניב? עצור לרגע וחשוב.

חשוב שיהיו לנו סיבות משמעותיות לרצונות שלנו, סיבות כאלה יעזרו לנו לנוע קדימה, ואנחנו נפעל להגיע להצלחה בגלל שהן חשובות לנו.

הכל בידיים שלך, הכל תלוי בך, אף אחד לא יעשה עבורך את העבודה או יגיש לך את ההצלחה על מגש של כסף. כשאדם מבין שהכל אפשרי ורק הוא קובע אם יצליח או יכשל, הוא מחזיק בידיו את המפתחות להצלחה של עצמו. באותו רגע, כל חלקי הפאזל יהיו מונחים במקומם ודרכך להצלחה תהיה סלולה.

מחשבה מובילה להרגשה, שמובילה אחריה למעשים, והם בתורם מובילים לתוצאות, וככל שהסיבות שלך יהיו חזקות ומבוססות יותר, כך יהיה קל יותר לעשות את הצעדים הדרושים כדי להגיע להצלחה. קל יותר לקום בבוקר לעסק שלך ולדחוף אותו קדימה, קל יותר לצאת מ”אזור הנוחות” ולעשות כל דבר שרק תרצה. יש לבחור את הרעיון ולהתחיל לפעול לכיוונו.

ככל שהסיבות יהיו חזקות יותר, כך תהיה מחובר יותר לעסק האינטרנטי המניב שלך.

אם הסיבה שבגללה אתה רוצה להקים עסק אינטרנטי היא שפשוט אתה רוצה להחליף את מקום העבודה שלך, או שהבוס שלך מעצבן אותך, או שברצונך להרוויח עוד קצת כסף, ייתכן שזו אינה סיבה מספיק חזרה, וכשהסיבה לא מספיק חזקה, יש סיכוי שלא תצליח.

עם סיבה משמעותית, נוכל לנוע קדימה, והדרך להצלחה תהיה סלולה בפנינו.

אדם המעוניין להיות מחובר לעסק שלו, כדי שהעסק שלו יהיה מצליח ומניב, כדאי שיעצור למספר דקות וישקיע מחשבה לגבי הסיבה האמיתית שבגינה הוא מעוניין להקים עסק אינטרנטי. סיבה זו תהיה הדבר שידחוף אותך הלאה לאורך ציר זמן, לאורך זמן רב, לעבר ההצלחה שלך.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה