חזון ומדיניות

vizyon-politikalar-02

חזון החברה

חזון החברה הוא לתת לך ערך גבוה  ולמנף אותך למקום גבוה יותר . להוות בשבילך את המקום הטוב ביותר לקבלת פתרונות אינטרנט. וכמובן לגלות לך אופק כלכלי ועסקי משופר.

המרכז הישראלי לבניית אתרים ישאף לקדם את תרבות בניית אתרי האינטרנט בישראל וישאף לקדם את הלקוח עיסקו ואת איכות חייו על ידי הענקת שירות עבודה טכנולוגית וחויה איכותיים והקפדה על כבודו צרכיו תקוותיו וחופש הבחירה שלו בראש מעיניה של החברה

בחזון זה אנו משתדלים להיות מודל למצוינות לקידום הלקוח ועיסוקו ולהיות ראויים לאמון ולתקווה על כך שהלקוח היקר מפקיד את צרכיו בידינו

החזון שלנו בנוי על בניית אתר נכון ועשיית עסקים מבוססי הצלחה. הבסיס והאידאלים שעליהם משתת החברה  הוא לבנות מועדון לקוחות מרוצים נאמנים וממליצים כאלו שבנו את האתר \דף נחיתה אצלנו והעונים על צורך מדוייק. שלך.

היעוד שלנו הוא לספק את מרב הכלים והפתרונות לך ולעסקיך  ולהוביל אותך קדימה.

החזון של המרכז הישראלי לבניית אתרים מבוסס על אמינות,יושרה ומקצועיות . הערך שלנו בנוי על חידוש  וגיוון,התפתחות וללוות אותך גם בעתיד.

החזון שלנו הוא לקדם את העסק שלך באופן משמעותי  ובניית אתר לעסק שלך,אפוא,אינה רק פעולה כדאית ,היא פעולה הכרחית.

אבן נוספת בחזון שלנו הוא לבנות לך אתר מצליח המשדר מקצוענות ומקרין בטחון , שיהיה  מרשים אך לא צעקני .לתכנן אותו באופן שיבליט ו וישקף את המטרות שלשמן הוקם האתר.

המדיניות של המרכז הישראלי לבניית אתרים מושתתת על פרטיות לקוחותינו ועניין זה מהווה עבורנו גורם חשוב.

אנו מתחייבים בזאת שלעולם לא נעביר פרטייך לצד שלישי. המדיניות שלנו  היא לשמור עלייך כלקוח וככזה לשרת אותך בנאמנות ,בשקיפות וביושרה וכמובן במקצועיות.

אנו דוגלים במדיניות של דלת פתוחה , לתת ערך גבוה ותמורה גבוהה לכספיך ואף מעבר לכך.  אצלנו המדיניות היא לא סיסמא. היא דרך חיים- לשרת אותך נאמנה ,להיות זמין בשבילך, לעמוד בהסכמים, לעשות את המוטל עלינו בזמן הכי טוב שאפשר, לשמור את פרטייך ואת פרטיותך ולהשתמש בהם אך ורק למטרות שלשמן הן נועדו